Испытательные центры

ПП «ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ТЕСТ»

07400, Київська обл.,
м. Бровари, вул. Залізнична, 8
Тел./факс: (044) 592-93-49, 353-57-10 (11)
e-mail: test-centr@ukr.net
www.firetest.com.ua

test.jpg

«Випробувальний центр ТЕСТ» є одним з найкрупніших Європейських центрів, діяльність яких спрямована на проведення випробувань в галузі пожежної безпеки. Центр оснащений повним комплексом випробувального обладнання для проведення випробувань будівельних конструкцій і виробів на вогнестійкість та будівельних матеріалів на пожежну небезпеку.

Співробітники центру є розробниками понад 20-ти Державних стандартів України (ДСТУ), які визначають методи проведення випробувань в галузі пожежної безпеки.

«Випробувальний центр ТЕСТ» акредитований на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (атестат акредитації 2Н1050 ) та має відповідну ліцензію Державної інспекції техногенної безпеки України.

«Випробувальний центр ТЕСТ» здійснює вогневі випробування: 

  • будівельних конструкцій (стін, перегородок, покриттів, перекриттів, колон, балконів та переходів, сходових маршів, підвісних стель і т.п.); 
  • елементів заповнення прорізів в огороджувальних конструкціях та протипожежних перешкодах (дверей, воріт, люків, завіс та технологічних клапанів) ; 
  • елементів систем вентиляції, кондиціювання та димовидалення (вогнезатримуючих та димових клапанів, зенітних ліхтарів димовидалення, повітроводів, вентиляторів димовидалення та транспортування диму); 
  • конструкцій зі склінням; 
  • металевих конструкцій з вогнезахисними покривами та облицюваннями; 
  • інженерних комунікацій (кабельних проходок, вентиляційних каналів, проходок пластмасових труб, сміттєпроводів тощо); 
  • кабелів, кабельних ліній, кабельних коробів, шинопроводів, підтримуючих та з’єднувальних елементів кабелів; 
  • огороджувальних конструкцій для зберігання цінних паперів, сейфів, контейнерів тощо; 
  • будівельних і технологічних матеріалів та речовин з визначення горючості, поширення полум’я, займистості, димоутворювальної здатності тощо.

Співробітники центру, які мають досвід проведення вогневих випробувань понад 25 років, надають науково-методичну та консультаційну допомогу з питань підготовки та проведення випробувань. Проводять наукові дослідження з метою розробки та удосконалення нормативних документів в галузі пожежної безпеки.