Основні переваги обладнання компанії Polon-Alfa

26.04.2013

jurij_kasianov.jpgЮрій Касьянов

Провідний фахівець систем пожежної сигналізації
ТОВ "БІСС Дістріб'юшн"
тел./факс: (044) 502-69-71
моб.: (067) 374-44-53
Re: yura.kasianov@biss.kiev.ua


biss.jpgЗ початку існування цивілізації пожежі завжди були нероздільними супутниками людей. Тільки в 2009 році, згідно з даними МНС України, в к раїні від пожеж загинуло 3183 особи, а матеріальні збитки становлять 1586,5 млн. грн. Тому захист будинків від пожеж залишається актуальним і на сьогоднішній день.

Один із найефективніших методів попередження пожежі – це точне виявлення та ліквідація її на ранній стадії виникнення. Виконання цього алгоритму залежить від 3-х умов:

 • якісне, багатофункціональне та надійне обладнання;spovishuvachi.jpg
 • професіональне виконання проектних та монтажних робіт;
 • дотримання протипожежних правил та методик обслуговування системи.

Правильний підбір якісного та надійного обладнання пожежної сигналізації визначає на багато років не тільки рівень захисту будівлі від пожежі, а й умови її обслуговування. Адже для замовника та обслуговуючого персоналу важливе не тільки те, щоб система змогла виявити пожежу, а й те, з якою швидкістю вона це зробить, наскільки система захищена від помилок, глибина інформативності, можливість керування іншими системами та легкість перебудови системи в залежності від зміни планування та призначення приміщень.

Використання  обладнання  Polon-Alfa  задовольняє  усім  вимогам  замовника  у функціональності  та  надійності.  Високу  якість  обладнання  європейського  виробника  Polon-Alfa підтверджує  отриманий  у  1998  році  сертифікат  ISO 9001. За допомогою обладнання Polon-Alfa можна захистити будь-який об'єкт будь-якої складності.

Український ринок систем протипожежного призначення досить давно знайомий з обладнанням Polon-Alfa. Але для нашої компанії – компанії "БІСС Дістріб'юшн" – став справжньою несподіванкою той ажіотаж, що виник під час виставки "БЕЗПЕКА–2010" навколо обладнання даного виробника. Приблизно шістдесят відсотків звернень на наш стенд були щодо продукції Polon-Alfa.

Пожежні сповіщувачі

Інформаційну основу пожежної сигналізації складають сигнали, які надходять від ручних та автоматичних сповіщувачів. Сповіщувачі фірми Polon-Alfa забезпечують надійне та своєчасне виявлення пожежі за будь-якими ознаками: дим (оптичні точкові та лінійні сповіщувачі), тепло (реагують на швидкість зростання температури чи перевищення порогового значення) та полум'я (реагують на інфрачервоне чи ультрафіолетове випромінювання полум'я). Широкий спектр сертифікованих сповіщувачів дозволяє проектанту створити систему високої надійності. Кожний автоматичний сповіщувач диму має схему саморегуляції, тобто підтримує постійну чутливість при поступовому забрудненні елементів сповіщувача.

Усі сповіщувачі мають сучасний дизайн та виконані з високоякісного пластика, що гарантує довгостроковість експлуатації та вишуканий вигляд інтер'єру.

Для захисту вибухо- та пожежонебезпечних приміщень фірма Polon-Alfa пропонує іскробезпечні сповіщувачі тепла, полум'я та диму.

spovishuvatsh_tepla.jpgОкремо слід виділити сертифікований на території України радіокомплект ZCRA4001 для виявлення осередку пожежі на об'єктах, де неможливо встанови ти провідний зв'язок. Комплект складається з радіоадаптера ACR-4001 та від одного до 16-и димових адресних радіосповіщувачів DUR-4047.

Неадресна система пожежної сигналізації Ignis 1000

Готелі, невеликі магазини, складські приміщення чи офісні будинки – всі ці об'єкти є потенційними місцями виникнення пожежі. Однак зазвичай вони не потребують складних та дорогих систем пожежної сигналізації. Саме для таких об'єктів найкраще підходить система пожежної охорони на базі приладів серії Ignis 1000.ignis1000.jpg

На основі ППКП Ignis 1240 можна побудувати систему на 16 або 24 шлейфи. Місце виникнення пожежі визначається з точністю до номера шлейфу.

Основними перевагами ППКП Ignis 1240 є:

 • широкий асортимент сумісних сповіщувачів;
 • ручні сповіщувачі для внутрішнього та зовнішнього використання;
 • велика кількість програмованих релейних виходів (до 27);
 • пам'ять подій та лічильник тривог;
 • вимикання шлейфів сигналізації та їх перемикання в тестовий режим;
 • РК дисплей;
 • можливість вибору для шлейфу один з 6-ти варіантів тривог;
 • об'єднання шлейфів попарно для уникнення хибних тривог.

ППКП Ignis 1240 оснащений пам'яттю на 512 подій, що виникають під час спостереження за об'єктом. Кожна подія містить час і дату виникнення, що дозволяє з великою точністю проаналізувати пожежні та технічні тривоги, несправності та їх усунення то що.

Для керування однозонними установками пожежогасіння, які використовують водяний, газовий, порошковий або аерозольний засіб для гасіння пожежі, слід використовувати ППКП Ignis 1520М. ППКП контролює всю систему: від елементів виявлення пожежі до елементів запуску гасіння. ППКП Ignis 1520М відповідає вимогам європейських норм EN 54-2 та EN 54-4 у частині приладів пожежної сигналізації і EN 12094-1 у частині приладів, що керують процесом гасіння.

Прилад може працювати як автономно, так і у складі складних великих систем (обмін даними виконується на рівні входів/ви ходів).

Запуск процесу гасіння відбувається при виконанні на ступних умов:

 • спрацювання сповіщувачів у 2-х шлейфах;
 • сигнал на запуск від іншої системи;
 • ручний запуск.

Адресна інтерактивна система пожежної сигналізації POLON 4000

Система POLON 4000 створена для встановлення на об'єктах будь-якого розміру та призначення, в т.ч. для дуже великих з високими функціональними вимогами, обладнаних так званими "розумними будинками". Система базується на кількох версіях ППКП з різною ємністю та можливостями:

 • ППКП POLON 4100 дозволяє підключення 2 адресних кіл виявлення до 64 адресних елементів у кожному;
 • ППКП POLON 4200 дозволяє підключення 4 адресних кіл виявлення до 64 адрес них елементів у кожному;
 • ППКП POLON 4900 дозволяє підключення 8 адресних кіл виявлення до 127 адресних елементів у кожному;
 • ППКП POLON 4500 дозволяє підключення 4 адресних кіл виявлення до 127 адресних елементів у кожному та додатково обладнаний модулями управління запуском автоматичного гасіння для 1, 2, 3 чи 4 зон.
ignis.jpg

Прилади пожежної сигналізації POLON 4900 та POLON 4500 можуть взаємодіяти між собою у ієрархічній подвійній кільцевій мережі, яка об'єднує між собою до 31 ППКП, що дозволяє обслуговувати систему до 31 000 точок детекції для дуже великих об'єктів або територій.

Висока надійність роботи системи забезпечується дубльованими процесорними схемами, дубльованою пам'яттю та використанням ізоляторів короткого замикання у кожному адресному елементі.

Висока швидкість виявлення пожежі при повній відсутності похибок забезпечується завдяки широкому вибору типів сповіщувачів, індивідуальному налаштуванню чутливості або режиму роботи та вибору для кожної зони одного з 17-ти алгоритмів виявлення пожежі.

Для віддаленого обслуговування приладу до POLON 4000 під'єднується виносна панель сигналізації та керування TSR-4000. До одного ППКП можна підключити до 16 терміналів TSR-4000.

За допомогою використання блоків контрольно-керуючих EKS-4001, блоків релейних EWS-4001 та блоків контрольних EWK-4001, POLON 4000 здійснює віддалений контроль та керування іншими системами.

Усі події, які відбуваються в системі, записуються в пам'яті подій та роздруковуються вбудованим принтером.

Вся продукція POLON 4000 вирізняється зручністю та легкістю монтажу й обслуговування, нескладним програмуванням та високою інформативною ємністю зчитаних повідомлень. У той же час, широкий асортимент елементів, можливість побудови мереж з великої кількості ППКП, гнучкий підхід при побудові спільного захищеного простору, на явність віддалених терміналів керування TSR-4000 та безліч інших функцій перетворює POLON 4000 на універсальний інструмент, за допомогою якого можна спроектувати та реалізувати надійну систему протипожежного захисту будь-якого рівня складності. 


Тематика:  Охранно-пожарные системы
Автор:  F+S
Источник:  http://security-info.com.ua

Возврат к списку


Материалы по теме:Дом под ключ проекты и цены в крыму
Строительство деревянных домов под Ключ по доступным ценам. Акция. Успей
kalinka-cottage.ru