Статьи

Порошки огнетушащие. Особенности применения 26.03.2013 Порошки огнетушащие. Особенности применения
Первые упоминания об использовании твёрдых измельчённых материалов для тушения пожаров относятся к 18 веку. Более ста лет назад появились первые сообщения о создании огнетушащих порошков. Однако до второй мировой войны порошковое пожаротушение не получило широкого распространения. Лишь после разработки новой технологии измельчения материалов и сохранения в течение длительного времени их эксплуатационных свойств порошки начали широко применяться для тушения пожаров. Компания «Инжиринговый центр Ай.Би.ТЕК» (Украина). № 4/2011 (стр.32)

Пінне пожежогасіння крокує вперед 26.03.2013 Пінне пожежогасіння крокує вперед
В Україні розроблено проект стандарту прДСТУ EN 135652:201Х Стаціонарні системи пожежогасіння. Системи пінного пожежогасіння. Проектування, монтування та технічне обслуговування, а також надано чинності новим стандартам на піноутворювачі для гасіння пожеж. Автор – Володимир Боровиков (Україна), провідний науковий співробітник. № 6/2011 (стр. 46)

Аерозольне пожежогасіння: особливості при проектуванні й експлуатації 20.01.2011 Аерозольне пожежогасіння: особливості при проектуванні й експлуатації

Системи гасіння ймовірних пожеж із застосуванням ГВА почали проектувати, інсталювати й обслуговувати всі. На жаль, серед фахівців і ті, хто навіть не читав нормативних і експлуатаційних документів на ГВА та обладнання, яке застосовують для створення автоматичних і автономних систем пожежогасіння з вогнегасними пристроями ГВА типу АГС.


Новости 11 - 13 из 13
Начало | Пред. | 1 2 | След. | Конец Все