Весняний сезон «Євроіндексу» у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» обіцяє бути спекотним

20.11.2017

kievekspoplaza.jpg
«Євроіндекс», провідний український організатор В2В виставок, підбиває підсумки виставкового сезону-2017 та анонсує проекти весни 2018 року, які традиційно відбудуться у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» на вулиці Салютній.

Протягом останніх трьох років виставки «Євроіндексу» демонструють стійку тенденцію до відновлення обсягів, відбиваючи позитивні тенденції в економіці, — в середньому на 25% щороку збільшується площа заходів та кількість учасників. Підприємці починають виходити з кризової «сплячки», народжуються нові компанії, анонсуються нові продукти і рішення. Частка нових учасників щорічно складає 30%, а кількість відвідувачів, що вперше приходять на виставки, сягає 40%. Зростає інтерес до українського ринку в іноземних компаній — майже на 30% в середньому збільшилась кількість іноземних учасників.

Підбадьорилися і фахівці галузей — на 20% на рік зростає кількість відвідувачів. Якщо 2 – 3 роки тому серед фахівців на виставках панував мінорний настрій і навіть деяка розгубленість від невизначеності, то сьогодні переважають зацікавлені обличчя та палаючі очі людей, які знають, куди вони рухаються і чого хочуть. Все більше представників компаній приходять з конкретними запитами і готовністю зробити замовлення безпосередньо на виставці або найближчим часом після проведення переговорів.

Загалом у 2017 році компанія «Євроіндекс» провела 18 виставок, чиста площа яких склала 13 650 м2. Загалом виставки зібрали 915 учасників з 21 країни світу — України, Австрії, Білорусі, Болгарії, Данії, Італії, Казахстану, Китаю, Литви, Люксембургу, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Південної Кореї, Польщі, Росії, Словаччини, США, Туреччини, Швеції, Франції. Відвідали виставки 42 715 фахівців.

2017-й для «Євроіндексу» став роком успішного запуску низки нових проектів, серед яких:

- Форум фермерських технологій — спеціалізований комплексний захід для фермерів, які займаються вирощуванням продукції рослинного походження: овочів, фруктів, ягід, грибів, квітів.
- Міжнародна виставка-форум «АВТОТРАСА: Мости. Дороги. Тунелі» — галузевий проект, спрямований на розвиток дорожнього господарства, транспортної інфраструктури, ЖКГ.
- Міжнародний дорожньо-будівельний інвестиційний форум «Україна – Туреччина», присвячений залученню інвестицій у дорожньо-будівельну галузь та розбудові інфраструктури України.
- EV Forum «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація сучасного бізнесу», перший український форум з електротранспорту та інфраструктури для бізнесу, спрямований на електромобілізацію комерційних автопарків.

2018-й рік обіцяє бути не менш активним. У весняному календарі «Євроіндексу» — 16 виставкових проектів (календар додається). Усі заходи відбудуться відповідно до заявлених дат на традиційному виставковому майданчику — у ВЦ «КиївЕкспоПлаза». 

Новинки весняного сезону 2018 року компанії «Євроіндекс»:
- Фермерський ярмарок контрактів, де фермери з усіх куточків країни презентуватимуть власну продукцію, а також виробничі потужності для укладання контрактів на постачання до магазинів, закладів громадського харчування, переробних підприємств та зможуть залучити інвестиції для розвитку бізнесу.
- Solar Ukraine — міжнародна виставка, присвячена генерації та використанню сонячної енергії, що проходитиме одночасно з найбільшим енергетичним форумом України elcomUkraine.
- Heavy Duty — міжнародна виставка, що трансформувалась з проекту «АВТОТРАСА: Мости. Дороги. Тунелі», презентуватиме важку спецтехніку, обладнання та компоненти для будівельної, автодорожньої і гірничодобувної галузей України.
- Виставка гібридного та електромобільного сервісу «СТО Експо», що стане першим в Україні майданчиком, де власники та спеціалісти автосервісної галузі зможуть ознайомитись з новим обладнанням і технологіями.

Отже, навесні чекаємо на вас на виставках «Євроіндексу» у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»!

За більш детальною інформацією та коментарями звертайтесь до Марини Клішиної, PR-менеджера компанії «Євроіндекс», за тел. (067) 509-7016 або e-mail: klishina@eindex.kiev.ua.  

Автор:  f+s
Источник:  f+s

Возврат к списку