ІХ Міжнародна конференція «Актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки в Україні»

26.07.2013

usptb.jpgМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України і Український Союз пожежної та техногенної безпеки з 2 жовтня  по 5 жовтня 2013 року в місті Ялта (АР Крим) проводять ІХ  Міжнародну конференцію «Актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки в Україні».

До участі в конференції запрошені представники Державної служби України з надзвичайних  ситуацій, Державної інспекції техногенної безпеки України, Української асоціації якості, Федерації роботодавців України,  представники страхових компаній та інші зацікавлені особи. Також очікується участь у конференції представників споріднених професійних громадських об’єднань Польщі, Чехії, Угорщини, Латвії, Литви, Словаччини, Росії, Білорусії.      

На конференції розглядатиметься  коло питань, що безпосередньо впливають на умови господарської діяльності  на ринку пожежної та техногенної безпеки та якість робіт і послуг протипожежного та техногенного призначення.Источник:  http://www.usptb.org/

Возврат к списку