Підписання Угоди про співробітництво з об'єднанням компаній

18.09.2013

ufpb.jpgНещодавно з робочим візитом до АППО "Закарпаття-Щит"з метою презентації продукту безпеки та проведення переговорів щодо підписання Угоди про дружбу та співробітництво прибула делегація  об'єднання компаній  Моніторинг Великопольський (м. Познань, Польща) на чолі з президентами компаній Я. Пачоскі та Р. Шкробутаном.

Попередня зустріч наших делегацій відбулась ще 8 червня 2013 року, коли на запрошення президента Польської палати безпеки делегація АППО “Закарпаття-Щит” взяла участь у загальних заходах в рамках проведення XII Стрілецького міжнародного чемпіонату недержавних підприємств охорони, який відбувся на території колишнього військового стрільбища у передмісті Кракова (Польща).

Одним з ініціаторів проведення робочої зустрічі в м. Мукачеві був і віце-президент об'єднання компаній  Моніторинг Великопольський полковник Війська Польського у відставці З.Фелінський. Вирішальну роль у налагодженні прикордонного співробітництва зіграло військове братерство офіцерів запасу армій колишніх держав-учасників Варшавського Договору.

У брифінговому залі Мукачівської міської ради членів Польської делегації зустріли посадові особи АППО "Закарпаття-Щит" на чолі з головою правління О.Р. Звездіним та генеральним директором О.Мартинець. З членами делегацій робочу зустріч провів ТВО Мукачівського міського голови Галай О.Ю.,який ознайомив присутніх з основними показниками соціально-економічного розвитку міста над Латорицею та від імені мера міста вручив Польській делегації цінний подарунок.

Під час проведення робочих зустрічей в офісних приміщеннях та на території об'єктів ,що охороняються підприємствами АППО "Закарпаття-Щит" члени делегацій ознайомились з передовим досвідом забезпечення економічної безпеки наших клієнтів та провели теоретичні і практичні заняття з застосування з цією метою самої сучасної апаратури відео нагляду та новітніх технічних засобів охорони.

В рамках культурної програми делегація з Польщі відвідала Музей бойової слави 128 гв. двічі червонопрапорної Туркестансько-Закарпатської механізованої дивізії, замок Паланок, та інші історичні і пам’ятні місця Закарпаття.

По завершенню візиту -  сторонами було підписано Угоду про дружбу та співробітництво між АППО "Закарпаття-Щит" та об'єднанням компаній  Моніторинг Великопольський.Источник:  http://ufrnsb.kiev.ua/

Возврат к списку