ДСНС України відкрила Консультаційний центр у Київській області

18.09.2013

mns_s.jpg16 вересня розпочав свою роботу Консультаційний центр Головного управління ДСНС України у Київській області, який було створено з метою інформування населення про діяльність Державної служби України з надзвичайних ситуацій та надання інформаційної допомоги з питань цивільного захисту.

Право перерізати стрічку було надано директору Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Григорію Марченку та заступнику голови Київської ОДА Володимиру Максименку. На церемонії відкриття також були присутні начальник ГУ ДСНС України у Київській області Володимир Муха, керівництво району та міста.

 Потім для учасників заходу оглянули приміщення Центру, де за робочими місцями вже були готові до прийому громадян висококваліфіковані фахівці, та відвідали розташовану в приміщенні Консультаційного центру дослідно-випробувальну лабора-торію. По закінченню екскурсії учасників і гостей заходу було запрошено до Броварської пожежно-рятувальної частини, де рятувальники отримали від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, обласної державної адміністрації та міського голови вкрай потрібні подарунки – рятувальний 8-місний човен, мотопомпу та холодильник. Також до Дня рятівника ряд співробітників Держслужби були нагородженні грамотами, подяками та спеціальними званнями.

По завершенню урочистостей на фасаді частини гостей було запрошено до актової зали підрозділу, де з дітьми місцевої школи проводилася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». Запрошені мали змогу подивитися, як малеча наввипередки вдягає бойовий одяг та відповідає на питання, пов’язані з пожежною безпекою.

ГУ ДСНС України

у Київській області



Источник:  http://www.mns.gov.ua/

Возврат к списку