На Полтавщині міліціонери ДСО локалізували пожежу в магазині

19.09.2013

dso.jpgЗ-під даху магазину автозапчастин валив чорний дим, у приміщенні вогню не було, проте все могло змінитись за лічені хвилини…

На пульт централізованого спостереження Кременчуцького відділу Державної служби охорони при УМВС України в Полтавській області надійшов сигнал «Тривога» про спрацювання сигналізації на об’єкті, що перебуває під охороною. Найближчий наряд групи затримання за три хвилини прибув на місце виклику.

– Аби максимально швидко локалізувати пожежу та мінімізувати завдання можливої шкоди, треба було діяти оперативно та правильно, – зазначив молодший інспектор СВ ГЗ сержант міліції Єгор Юременко. Тому, помітивши дим, ми відразу ж викликали працівників МНС. Під час огляду приміщення громадян виявлено не було.

Спільними зусиллями правоохоронці ліквідували пожежу. Її причиною стало замикання в лампі денного світла, внаслідок якого відбулося загорання електропроводки. Завдяки швидкому реагуванню групи затримання, завдані господареві магазину збитки виявилися мінімальними.

– Від підвищення температури повітря спрацював встановлений в приміщенні датчик руху, – повідомив начальник УДСО при УМВС України в Полтавській області полковник міліції Сергій Порада, - якби не було сигналізації, наслідки передбачити було б важко, адже у вихідний день магазин був зачинений.

Власник магазину, прибувши на місце події, подякував правоохоронцям за надану допомогу та врятоване майно. Вкотре переконуємось, що сигналізація рятує не лише від злодіїв, а й від наслідків непередбачуваних ситуацій, зокрема пожежі.

Аліна Балагура

УДСО при УМВС України в Полтавській областіИсточник:  http://dso.gov.ua/

Возврат к списку


Опрессовка кабельных наконечников
Кабельный завод
techelectro.ru