ДСНС України відпрацьовуватиме сценарії взаємодії з місцевими органами влади в осінньо-зимовий період

05.10.2013

mns_s.jpgПрем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Державній служби України з надзвичайних ситуацій відпрацювати з місцевими органами влади сценарії взаємодії в екстремальних ситуаціях, характерних для осінньо-зимового періоду.

 Про це Микола Азаров сказав, відкриваючи засідання Уряду.

 «Доручаю Державній службі України з надзвичайних ситуацій завершити уточнення планів взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади, зробити «прогон» сценаріїв роботи в екстремальних ситуаціях, затвердити розрахунки сил та засобів, забезпечити їх готовність до дій за такими сценаріями», – підкреслив Прем’єр-міністр України.

Крім того, він доручив відповідним центральним органам влади та місцевим адміністраціям забезпечити стабільну роботу дорожнього господарства, аби оперативно і правильно реагувати на снігопади та ожеледицю. Для цього, за його словами, потрібно завершити заготівлю посипних матеріалів і реагентів, шанцевого інструменту та провести ретельну інвентаризацію всієї спеціальної техніки – тягачів, бульдозерів, грейдерів, снігоочисних засобів, яка перебуває не лише у розпорядженні державних організацій, а й у приватній власності.
Автор:  Державна служба України з надзвичайних ситуацій
Источник:  http://www.mns.gov.ua/

Возврат к списку


Металлорукав в пвх изоляции
Металлорукав в оболочке, нержавеющий и др. Продажа. Взгляните на цены
techelectro.ru