Кабмін призначив нового голову Держслужби з НС

28.04.2014

mns_s.jpgУряд призначив Сергія Бочковського головою Державної служби з надзвичайних ситуацій. Про це йдеться в розпорядженні № 412 уряду від 23 квітня.

26 квітня заступник міністра внутрішніх справ - керівник апарату Сергій Чеботар представив Бочковського особовому складу служби.

Додамо, що Бочковський народився 20 листопада 1966 року в Гайсині Вінницької області.

Закінчив Львівське пожежно-технічне училище МВС СРСР та Київський інженерно-будівельний інститут.

Трудову діяльність починав інспектором 4-ї самостійної воєнізованої пожежної частини Ленінського району Києва, пройшов шлях від інспектора до начальника 4-ї самостійної державної пожежної частини Старокиївського району Києва.

З лютого 2003 працював на керівних посадах Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Києві.

З квітня 2007 - заступник начальника Держдепартаменту пожежної безпеки МНС, з квітня 2009 року він працював на посаді старшого наукового співробітника науково-дослідного центру Українського науково-дослідного інституту пожежної безпеки МНС.

З квітня 2010 - перший заступник начальника Головного управління (керівник територіального органу держпожнагляду, цивільного захисту та техногенної безпеки) Головного управління МНС України в Одеській області.

Нагадаємо, 25 квітня Кабмін перепідпорядкував МВС Держслужбу з НС. До цього вона підпорядковувалася Міністерству оборони.

Попереднього голову служби Михайла Болотських звільнили 2 березня та призначили на посаду голови Луганської ОДА.

 

 


Возврат к списку