75% мобільних додатків можуть провалити тест на безпеку

03.10.2014

подбор паролей.jpgАналітична компанія Gartner опублікувала звіт, пророкуючий, що 75% мобільних додатків в наступному році не зможуть відповідати навіть самим елементарним вимогам безпеки.

У звіті повідомляється про те, що більшість мобільних додатків - на платформі Android, iOS або Windows Phone - не зможуть відповідати основним протоколами безпеки. Це, в свою чергу, створює серйозну проблему для підприємств, у яких робота на власних мобільних пристроях є звичайним явищем.

Якщо працівники встановлюють програми, які отримують доступ до активів підприємства або здійснюють бізнес-операції, але в той же час не відповідають базовим стандартам безпеки, це не тільки порушує політику безпеки компанії, але і підвищує уразливість конфіденційної інформації підприємства і мереж.

Gartner повідомляє, що наявне тестування безпеки статичних додатків (SAST) і тестування безпеки динамічних додатків (DAST) має бути вдосконалене відповідно з рівнем розвитку мобільних додатків.

Адже технології SAST і DAST використовувалися протягом минулого десятиліття, а мобільні додатки - у зв'язку з їх різноманітністю та залежністю від мобільних операційних систем, що постійно розвиваються, - це абсолютно новий виклик. Як вважають експерти, на додачу до вище зазначених технологій, має бути розроблено нове тестування на основі поведінкового аналізу. Такі тести націлені на контроль мобільних додатків з метою виявлення підозрілої поведінки, наприклад, шахрайських дій з платіжними додатками.Источник:  http://visti.pro/

Возврат к списку