Європа проводить наймасштабніші навчання з кібербезпеки

30.10.2014

ай_ти2.jpg30 жовтня 29 європейських країн проводять наймасштабніші за всю історію існування ЄС навчання з кібербезпеки КіберЄвропа 2014.

Про це йдеться у прес-релізі Єврокомісії.

У навчаннях, організованих Європейською агенцією з безпеки мережі та інформації, задіяні понад 200 організацій та 400 фахівців. До ініціативи залучені як приватні консультанти, так і мністерства, компанії, що діють у сфері телекомунікацій, енергетики та надання інтернет-послуг.

У рамках навчань буде проведено роботу з 2000 випадками кібер-атак.

"Кількість кібер-атак зростає щодня. Вони ускладнюються. Самостійно держава аба невелика група держав не можуть з ними впоратися", - зазначила віце-президент Єврокомісії Нелі Кроес.

"Мені приємно бачити, що країни-члени ЄС та Європейської асоціації про вільну торгівлю співпрацюють з європейськими інституціями. Сьогодні лише такими спільними зусиллями можна досягти захищеності економіки та суспільства", - додала вона.

У рамках КіберЄвропа 2014 буде протестовано процедури розповсюдження інформації з кібер-кризи у Європі, забезпечено можливості боротьби з кібер-атаками, а також досліджено ефект розповсюдження інформації на національному та міжурядовому рівнях.Источник:  http://www.eurointegration.com.ua

Возврат к списку


Топливный бак volvo fh12
Производство топливных баков для Европейских грузовиков! Доставка в регионы
5805835.ru