Виставка «БЕЗПЕКА 2015» отримала офіційну підтримку профільних міністерств

02.09.2015

Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України офіційно підтримують проведення ювілейної XX міжнародної виставки «БЕЗПЕКА 2015», що відбуватиметься у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з 19 по 22 жовтня.

У цей непростий для України час першочергової уваги потребують питання розбудови оборонної галузі, технічного забезпечення сучасною технікою та спеціальними засобами Збройних сил України, органів внутрішніх справ, служби з надзвичайних ситуацій. «Вважаємо, що проведення XX міжнародної виставки «БЕЗПЕКА 2015» є надзвичайно важливою та актуальною подією, — відзначив у листі про підтримку Міністр оборони України генерал-полковник С.Т. Полторак. — Сподіваємося, що виставка «БЕЗПЕКА» сприятиме подальшому переоснащенню Збройних сил України, удосконаленню технічної бази силових відомств України, що, в свою чергу, вплине на підвищення рівня державної та громадської безпеки у державі».

«БЕЗПЕКА» акумулює на єдиному майданчику новітні розробки, що презентують вітчизняні та зарубіжні виробники та постачальники технічних систем та засобів безпеки, систем відеоспостереження, сучасного антитерористичного та оглядового обладнання, систем і засобів захисту інформації. Вперше цього року на виставці буде презентовано спеціальну експозицію «Обмундирування та екіпірування».

Умови участі та докладна інформація про виставку — на сайті www.bezpeka.ua

Источник:  f+s

Возврат к списку