Робочий візит президента УФПБ у Словаччину

10.12.2015

ufpb.jpg
Президент Української федерації професіоналів безпеки Сергій Сидоренко в період з 24 по 26 листопада 2015 року з робочим візитом відвідав Європейську академію безпеки та конфліктології (EASC) в м. Братислава (Словаччина).

Під час зустрічі з президентом EASC, доктором юридичних наук, професором Бондаренко І.І. та президентом Міжнародної громадської організації «Міжнародна антитерористична єдність» (МАЄ), (IAU), доктором філософії Дічеком О.І. були обговорені питання встановлення ділових відносин з європейськими недержавними організаціями ринку безпеки з метою адаптації законодавства України до європейських норм та здійснення спільних системних заходів для протидії тероризму і радикалізму.

1-min.jpg

За дорученням Ради керівників громадських організацій ринку безпеки України (Протокол засідання Ради від 22 червня 2015 року) та з метою відновлення стосунків з іноземними і міжнародними профільними об'єднаннями президент УФПБ провів ділову зустріч з президентом Словацької палати приватної безпеки (Slovenska komora sukromnej bezpecnosti) (SKSB), лідером Європейського клубу організацій безпеки (European Security Branch Organisation Club) (ESBOC) паном Імріхом Вавачеком (Imrich Vavacek)

Без-имени-1-min.jpg

Присутні під час зустрічі представники Академії Поліції в м. Братислава запросили президента УФПБ С. Сидоренка, як представника від Всеукраїнських громадських організацій ринку безпеки на правах Української секції ESBOC, взяти участь в Міжнародній Науковій Конференції, яка відбудеться 4-5 лютого 2016 року м. Піештяни (Piest’any). Тема конференції: «Основи функціонування держави. Управління та можливості його раціоналізації в межах кожної гілки влади».

3-min.jpg

З метою допомоги державі, яка прагне до демократії, миру та цивілізованого суспільства, Українська федерація професіоналів безпеки та Рада керівників громадських організацій ринку безпеки України здійснює пошук варіантів рішень існуючих проблем через використання міжнародного досвіду у сфері безпеки і активізації можливості подальшої співпраці в межах Вишеградській четвірці (V-4) – об’єднання чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини – 15 лютого 1991 року.
Головна мета – інтеграція до євроатлантичних структур. 
Ці аспекти обговорені з послом України в Республіці Словаччина паном Олегом Гаваши.


Прес-служба Української федерації професіоналів безпеки 


Рубрика:  Пожарная безопасность
Источник:  f+s

Возврат к списку


Материалы по теме: